מי אנחנו >>

לא, אין מאחורינו משקיעים גדולים ולא תאגידים בינלאומיים. אנחנו הורים ממוצעים, עם 2.3 ילדים בממוצע, בעלי משכורת ממוצעת ומשכנתא ממוצעת (אוקיי, קצת יותר מממוצעת), שמכינים בארוחת הערב פסטה עם רסק עגבניות ממוצע וצופים בתוכניות ממוצעות בטלוויזיה.
אבל כשמדובר בספרי הילדים שלנו - אנחנו הכי מיוחדים. כשהקטנטנים הראשונים שלנו היו בני שנה, הכנו להם, באופן חובבני לחלוטין, ספרים אישיים: הדפסנו איורים שמצאנו ב"גוגל", גזרנו להם את הראש והדבקנו עליהם את הראשים של הילדים. קצת צבענו, קצת קשקשנו, עוד יותר קצת הדבקנו ו – הפתעה הפתעה, הספרים האישיים והסופר-חובבניים האלה הפכו לדבר הנקרא ביותר בבית. ערב ערב ביקשו הילדים לקרוא רק את הספרים שבהם הם הם הכוכבים.

עם הזמן, ועם בוא הילד הנוסף, השתכללנו. במקום "גוגל" ציירנו בעצמנו. ההדבקה נעשתה בכריכייה. והתוצאה היתה מעט איכותית יותר. אבל גם זה נראה לנו כמו עבודת גמר של סטודנט שנה ב' מאשר ספר מקצועי בעל כריכה קשה, איורים מרהיבים, סיפורים קסומים ועמידות איתנה גם כאשר קוראים בו שוב ושוב לאורך ערבים רבים.

ואז צץ לנו הרעיון: למה שלא נכין ספרים אישיים לכל ילדי ישראל? בואו נהפוך את כל הילדים לגיבורים קסומים.

הרעיון רקם עור, גידים וגם לא מעט הוצאות (לעזאזל, והתשלומים למשכנתא רק עלו), והנה הוא, מוגש בפניכם, עם מיטב הכותבים והמאיירים, עם סיפורים מקסימים ואיורים יפהפיים, עם מוסר השכל, רגישות, בינה, לימוד וכיף, ועם הרבה גאווה: הילד שלכם הולך להיות מאושר!

אנחנו מקווים שתיהנו מהספרים, ונשמח לשמוע מכם הערות, תגובות ותלונות, ואולי אפילו רעיונות לסיפורים. כתבו לנו: bookface@bookface.co.il.

תודה על האמון.