שאלות נפוצות >>

איך אדע איזה ספר מתאים לילדים?
ראשית, בדף הבית יש חלוקה לספרים לבנות וספרים לבנים. בתוך כל קטגוריה תמצאו ספרים המתאימים לכל הגילאים, החל מגיל שנה (הגיל המומלץ להתחיל להקריא סיפור) ועד לגיל 120 (ספרי יום ההולדת). אתם לא חייבים להחליט מיד: דפדפו בספרים בקלילות, ומיד תדעו מה מתאים ליקירכם.
איך מזמינים יותר מספר אחד, מבלי לשלם יותר מדמי משלוח אחד?
עבור הספר הראשון סמנו את צורת האיסוף המועדפת עליכם ושלמו בעבורה. עבור הספר השני (ואילך) נא סמנו "איסוף עצמי", ובהערות "יש לצרף לספר/ים שהוזמנו על שמי". ניתן לשלוח עד שני ספרים במשלוח דואר, ועד חמישה ספרים באמצעות שליח עד הבית.
בתוך כמה זמן מגיע הספר?
ברגע שהספר נשלח אלינו, הוא עובר באופן מיידי לבית הדפוס, שם הוא מודפס, נערך, נחתך ונכרך, ובעיקרון הוא מוכן. ההתחייבות שלנו היא להדפיסו עד 21 ימי עבודה, ואז ניתן גם לאסוף אותו באופן עצמאי. המשלוח בדואר אורך מעט זמן יותר, אבל זה כבר תלוי בחברות הדואר שאיתן אנחנו עובדים. בכל אופן, אנחנו תמיד משתדלים (וברוב המקרים גם מצליחים) להכין את הספר בתוך זמן קצר יותר. אם הספר דרוש לכם בדחיפות עצומה, ניתן להקדים את הכנתו בתוספת תשלום של 90 שקלים (נא ציינו בטופס ההזמנה ונחזור אליכם מיידית).
איך מקבלים את הספר?
לנוחיותכם, שלוש דרכים: איסוף עצמי - במידה ואתם מעוניינים לאסוף אותו מאיתנו ללא עלות, ניתן לעשות זאת באמצעות איסוף עצמי מהעיר גבעתיים. יש לציין זאת בטופס הזמנת הספר (ב"הערות") ואנחנו נטלפן אליכם כשהספר מוכן. דואר - האופציה השנייה היא שליחת הספר באמצעות דואר תמורת 35 שקלים בלבד. בגלל הבעיות המוכרות ברשות הדואר, אנחנו עובדים עם מספר חברות דואר ובמגוון אפשרויות, על מנת שהספרים יגיעו אליכם במהירות. שליח עד הבית - בעלות של 50 שקלים בלבד.
מה עושים אם לא מצליחים להעלות את התמונה למערכת?
אין בעיה! שלחו לנו את התמונה למייל הבא: bookface@bookface.co.il יחד עם שמכם, כתובת וטלפונים שבהם תהיו זמינים, ואנחנו נעשה את שאר העבודה. העלות להכנת ספר או צריבת תמונה הוא 9 שקלים לספר.
הזמנו קובץ PDF. איך מקבלים אותו?
"הקובץ מגיע אליכם אוטומטית למייל. אם לא הגיע, בדקו האם זה הגיע לספאם".
איך מקבלים:
איסוף עצמי:גבעתיים,ראשל"צ.
דואר רשום 35 ש"ח
שליח עד הבית 50 ש"ח